Наші партнери

BAS програмні продукти у хмарі

Сервіс оренди програм "Інтернет Бухгалтерія" (https://ibuh.online/) створений у 2019 році і працює на платформі "BAS", яка є найпопулярнішим інструментом автоматизації бізнесу. Система програм "BAS" призначена для автоматизації управління та обліку на підприємствах різних галузей, видів діяльності і типів фінансування.

ТЦ РАДІО СИСТЕМИ

Компанія ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» (http://rs.net.ua/ua/) заснована в 1996 році в м. Суми, Україна.

Головними напрямками діяльності компанії є:
підключення до мережі Інтернет по виділених лініях зв'язку (Ethernet, ВОЛС); телефонізація об’єктів, надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку;будування корпоративних мереж (як фізичних, так і віртуальних); веб-хостинг.

Павлабор

Хостинг-компанія Pavlabor.NET (http://pavlabor.net/) (товариство з обмеженою відповідальністю "Павлабор") була заснована в 1993 році. За цей час ми змогли довести якість сервісу до професійного рівня, забезпечили цілодобову підтримку користувачів. 

З 2003 року наша компанія є офіційним реєстратором доменних імен 
в зонах .UA і .COM.UA.

Компанія пропонує клієнтам реєстрацію доменів за низькими цінами і розміщення сайтів на швидких серверах в Україні, Європі, США. Стабільно високий Uptime, невисока завантаженість серверів, оперативна служба підтримки дають Вам можливість не турбуватися за роботу Вашого сайту. Ваш сайт буде доступний завжди і з будь-яких точок світу. Запрошуємо Вас ознайомитися з тарифами на хостинг і реєстрацію доменів. На будь-які питання Вам завжди відповість служба підтримки.